Ako na krásne a zdravé vlasy? Toto sú naše najlepšie tipy!

Zbadali ste, že sa vaše vlasy lámu, poprípade ich pri umývaní strácate vždy viac a viac? Sú suché a bez života? S prichádzajúcou jeseňou by ste jednoznačne nemali tieto problémy zanedbať a tak dopriať vlasom komplexnú kúru. Ako na to? S našimi radami sa môžete tešiť na bohatú hrivu už za necelé tri mesiace!

Tak úprimne. Koľkokrát ste si už povedali, že idem na to, vyberiem sa po ceste za zdravými vlasmi? Starostlivosť o vlasy je jedna z tých vecí, ktoré ženy popri cvičení alebo zdravom stravovaní odkladajú. Pritom toho ani netreba veľa. Ako teda na zdravé a krásne vlasy? Toto sú naše overené tipy.

Vyberte si ten správny výživový doplnok

Je takmer isté, že ak sa rozhodnete pre atraktívny a chutný výživový doplnok, tak s jeho konzumáciou nebudete mať problém. Povedzte tak zbohom veľkým a nechutným tabletkám, ktoré neustále potrebujete zapíjať vodou. Dnes sú už na trhu veľmi chutné a lákavé vlasové vitamíny, na ktoré sa každý deň budete tešiť. Takými sú napríklad gumení medvedíkovia na výživu vlasov z portfólia beautyfy.sk. Magic Hair Gummies patria medzi tie revolučné vitamíny, ktoré sú nie len účinné ale aj atraktívne. Gumených medvedíkov s malinovou príchuťou si zamilujete okamžite a bez podmienok! Balenie, ktoré obsahuje 60 kusov medvedíkov, vydrží jeden mesiac. Vďaka jedinečnému zloženiu ich môžete konzumovať kedykoľvek a kdekoľvek, nakoľko k nim nepotrebujete vodu. Macíkov môžete rozhrýzť alebo ich jednoducho nechajte rozplynúť na jazyku a tak si užívajte jemnú malinovú príchuť.

Kľúčová je pravidelnosť a konzistencia

„Bez práce, nie sú koláče!“ Jednoznačne sa už nejedna z vás stretla s týmto heslom, ktoré sa dá aplikovať do mnohých oblastí v živote. Rovnako tak môžete urobiť aj v prípade vašich vlasov, kedy platí, že keď budete dodržiavať pravidelnú kúru, tak sa môžete tešiť na prvé pozitívne výsledky. Jednoznačne by ste tak nemali zabudnúť na svojich dvoch macíkov denne! Prvé výsledky tak budú badateľné už po troch mesiacoch ale aj tu platí, že pre zachovanie získaných pozitívnych výsledkov je dôležité zotrvať čo najdlhšie. Vlasy budú badateľne hebkejšie, lesklejšie a očividný bude aj ich pravidelný rast! Tešiť sa tak môžete na hustú a zdravú korunu krásy, ktorú vám bude každá závidieť!

Doprajte vlasom aj extra starostlivosť

Dodať výživu a starostlivosť vašim vlasom z vnútra je veľmi dôležité. Vedeli ste, že vašej hrive môžete dopomôcť aj zaužívanými domácimi tipmi našich starých mám? Dobrým pomocníkom v lete alebo zime je napríklad olivový olej, ktorý dodá okamžitú hydratáciu vašim zaťaženým vlasom.

SOS olivová maska na suché vlasy

Ak potrebujú vaše vlasy okamžitú pomoc, tak táto olivová maska bude jednoznačne pre vás. Zmiešajte jedno vajíčko a dve polievkové lyžice olivového oleja. Naneste na vlasy po celej dĺžke a zabaľte ich do potravinovej fólie alebo igelitového vrecka. Nakoniec ich zabaľte ešte do uteráka a nechajte pôsobiť 30 minút. Potom vlasy dôkladne umyte. Voilá! Máte hebké a jemné vlasy!
Olivový olej je okrem toho účinný aj v boji proti lupinám. Jednoducho zmiešajte dve polievkové lyžice soli s polievkovou lyžicou oleja a použite ako píling na pokožku hlavy.

Chystáte sa zaviesť revolúciu aj v oblasti zdravia vašej pokožky? Tak objavte aj ďalšie doplnky výživy pre ženskú krásu na www.beautyfy.sk.