Buďte hviezdou sviatkov! Toto sú najlepšie účesy na Vianoce či Silvester

Vianoce a Silvester sú tu čo chvíľa a vy ešte nemáte premyslený svoj sviatočný účes? Nechajte sa inšpirovať naším výberom sviatočných účesov, vďaka ktorým zažiarite pri sviatočnom stole alebo na oslave.

Vianoce a Silvester nie sú každý deň, preto im treba venovať výnimočnú pozornosť. Najmä ak sa chystáte na silvestrovskú párty alebo len na posedenie s rodičmi. Vyčarovať dokonalý účes nie je jednoduché, ale nie nemožné! Pomôcť vám môže výber našich overených účesov, ktoré sa jednoznačne vydaria a pre ich vyhotovenie budete potrebovať najmä žehličku na vlasy alebo kulmu. Tieto videá vás prevedú krok po kroku k vysnívanému účesu.

Hľadáte rýchly, jednoduchý ale zároveň oslnivý účes k štedrovečernému stolu? Tieto 3 účesy od známej youtuberky, jednoznačne očaria! Sú tak jednoduché, že dokonca si ich môžete urobiť všetky a predviesť ich postupne počas celého dňa.

Rozhodli ste sa tento rok pre pyžamové Vianoce? Aj v takom prípade si môžete urobiť atraktívny a pohodlný sviatočný účes. Budete potrebovať len pár gumičiek a šikovné prstíky. Držíme vám palce!

Aj vy patríte medzi tie ženy, ktoré vždy túžili po krásnych božských vlnách vo vlasoch? Môžete ich mať a dokonca veľmi jednoducho! Budete potrebovať len jednu vec a tou je žehlička na vlasy. Pre jej použitie sa rozhodla aj Miss Švédska, ktorá vie vyčarovať pár ťahmi krásny párty účes, vhodný nie len na Silvester ale napríklad aj na narodeniny alebo rôznu inú oslavu. Neveríte? Presvedčte sa samy.

Už dávno neplatí to, že žehlička na vlasy je len na vyrovnávanie vlasov. So žehličkou na vlasy si viete vytvoriť aj romantické vlny, ktoré očaria každého v miestnosti. Vybrať si môžete z nasledovných troch overených účesov.

Páčia sa Vám naše vybrané účesy? Tak pre ich vytvorenie by ste mali siahnuť po kvalitnej žehličke, ktorá nebude poškodzovať vaše vlasy. Takou je napríklad Magic Steaming Iron naparovacia žehlička na vlasy, ktorá nevysušuje vlasy, pretože počas používania narovnáva vlasy vysokotlakovou parou. Vráti im tak vlhkosť a zároveň ich hydratuje. Naparovacia žehlička na vlasy je momentálne dostupná aj vo výhodnom balení spolu s tabletkami na výživu a rast vlasov značky Magic Hair Max. Dostupné na www.beautyfy.sk

V prípade mechanickej alebo tepelnej úpravy vlasov je maximálne dôležité dbať aj na ich starostlivosť. Atraktívnym produktom na starostlivosť o vlasy sú v tomto roku gumení medvedíci Magic Hair Gummies, ktorí budú vaše vlasy vyživovať tak, že o tom ani nebudete vedieť a k tomu budú mať ešte aj príjemnú malinovú príchuť.