Doprajte si osvieženie! Tieto jednoduché letné recepty zvládne každý

Určite to pozná nejedna z nás. Vonku je viac ako tridsať stupňov Celzia a pre osvieženie nepomôže už ani bazén s vodou alebo pobyt v tieni stromov. Potrebuje to riadne osvieženie, ktoré si viete dopriať napríklad za pomoci letných drinkov. Lahodná chuť a okamžité osvieženie je zaručené!

Ak sa práve nenachádzate na dovolenke pri mori, tak sa vám jednoznačne cnie za osviežujúcimi ľadovými nápojmi, ktoré sú často súčasťou ponuky na plážach alebo v rezortoch. Ale vedeli ste, že si podobné (ak nie aj lepšie) drinky viete vytvoriť aj v pohodlí domova? Dokonca budú nie len lahodné, ale aj zdravé. Tak poďme na to!

Vegánske malinové smoothie s proteínom

Smoothie nie je žiadnou novinkou na trhu, ale dodajte mu šmrnc! S pridaným proteínom bude váš nápoj nie len zdravší ale aj viac zasýti a zaženie hlad.

Budeme potrebovať:

100g malín

1 banán

250 ml vody alebo rastlinného mlieka

1 lyžica (30g) vegánsky proteín s príchuťou biela čokoláda

Kocky ľadu

Postup:

Maliny umyjeme a banán nakrájame na kolieska. Všetky ingrediencie vložíme do stolného mixéra alebo smoothie makeru. Maliny a ľad dodajú nápoju sviežosť, pričom banán nasýti a vegánsky proteín pomáha udržiavať a zvyšovať svalovú hmotu a udržiavať normálne zloženie a fungovanie kostí.

Melónový sorbet s BCAA bez pridaného cukru

Melóny, melóny všade. Potrebuje to zmenu! Vyskúšajte si z melónov urobiť sorbet, úspech bude zaručený!

Budeme potrebovať:

Melón približne 7 šálok

Trošku vody

Citrónová šťava

Magic Body Amino BCAA s príchuťou melón

Postup:

Melón zbavíme jadierok, nakrájame na kocky a vložíme do mrazničky na tri hodiny. Do stolného mixéra vložíme zmrazené kocky melónu, jednu dávku BCAA s príchuťou melón, dve lyžice citrónovej šťavy a trošku vody. Rozmixujeme a zmes vložíme do dózy, ktorý necháme na tri hodiny v mrazničke, avšak ideálne až na jednu noc.

Dobrú chuť! Tento osviežujúci sorbet si budete môcť vychutnávať bez výčitiek počas celého leta, nakoľko neobsahuje pridaný cukor a BCAA napomáha pri spaľovaní tukov a pri udržiavaní svalov.

Drink z lesných plodov s kolagénom pre zdravé vlasy a pokožku

Alkoholické nápoje sú out. Na scénu prichádzajú drinky, ktoré dlhodobo zabezpečia krásne a zdravé vlasy a pokožku. Voľba kolagénu bude preto jednoznačným plusom pre vaše zdravie!

Budeme potrebovať:

Hrsť mrazenej zmesi lesného ovocia

Collagen Skin Booster s príchuťou lesného ovocia

250 ml vody alebo sódy

Pár lístkov mäty

Postup:

Na dno pohára nasypeme kolagénový prášok, mrazené ovocie a pár lístkov mäty. Následne zmes zalejeme vodou a mierne rozmiešame.

Páčia sa Vám naše recepty? Podeľte sa o ne na svojich sociálnych sieťach!