Chcete poznať tajomstvo večnej ženskej krásy? Objavte rybí kolagén!

Kolagén je základným prvkom spojivových a podporných tkanív a tiež podporného systému – chrupaviek a kostí, kože, šliach a väzív. Nedostatok kolagénu môže zanechať na tele trvalé znaky, ktorým je jednoznačne dobré predísť čím skorej. Ako správne dodať telu chýbajúci kolagén? Najlepším riešením je jeho pravidelné dopĺňanie a my vám prezradíme, že ktorý je najlepší!

Nad 25 rokov sa obsah tvorby kolagénu v tele znižuje, na tele a tvári sa začnú objavovať prvé vrásky, objavia sa problémy s chrupom a ďasnami, vlasy sa stanú viac lámavé a ich hustota sa tiež zníži. Objaviť sa tiež môže zhoršená funkcia kĺbov, lámanie nechtov a celková únava. Žiadny z týchto faktorov nie je príjemné badať na vlastnom tele a preto je dobré pravidelne telu dopĺňať kolagén.

Ako doplniť telu kolagén?

Kolagén je možné dopĺňať vo forme doplnkov stravy v podobe tabliet či kolagénového prášku, ktorý sa dá primiešať do akéhokoľvek jedla, či nápoja. Za revolučný výživový doplnok v oblasti starostlivosti o pokožku a pleť sa považuje rybí kolagén v spojení s ďalšími zložkami. SKINGLOW collagen skin booster obsahuje to najlepšie, čo ženské telo potrebuje pre udržanie krásneho tela a zdravého ducha. Pre maximálne doplnenie kolagénu môžete do svojho jedálnička zaradiť aj ovocie ako napríklad jahody a čierne ríbezľe, zo zeleniny: červenú papriku, brokolicu, kapustu, ružičkový kel, zemiaky, špenát, cesnak a cibuľu, ďalej sa odporúča konzumácia mäsa a syrových produktov.

V krásnom tele zdravý duch

Revolučný kolagén Collagen skin booster od značky SKINGLOW sa teší veľkej obľube medzi ženami v Maďarsku a svoje miesto si postupne buduje aj na Slovensku. Na základe profesionálnych znalostí značky sa užívateľky môžu tešiť na komplexný produkt, ktorý dopomôže nie len pre zachovanie vonkajšej krásy, ale aj vnútornej rovnováhy. Jedna krabica totiž obsahuje až 240 000 mg rybieho kolagénu, pričom zloženie je obohatené o vitamíny ako napríklad: C-vitamín, ktorý dopomáha k prirodzenej tvorbe kolagénu, biotín prispieva k lepšej kvalite vlasov, nechtov a pokožky, Q10 znižuje poškodenie kože oxidačným stresom v dôsledku UV žiarenia a dokonca pomáha vyhladzovať vrásky. Kyselina hyalurónová dopomáha udržiavať vodu, čím zabezpečí pevnú a hydratovanú pokožku. Prášok je obohatený aj o magnézium, ktorý znižuje únavu a dopomáha k správnej funkcii mozgu.

Doplnok výživy vhodný aj pre športovkyne

Holdujete zdravému životnému a chcete predísť zbytočným kilogramom? Kolagénový prášok obsahuje v jednej odporúčanej dávke len 1,1 gramov sacharidov a je obohatený o 11 gramov proteínu, ktorý prispieva k udržaniu svalovej hmoty a zdravým kostiam. Tešiť sa tak môžete nie len na zdravú pokožku a krásne vlasy, ale aj na výsledky z posilňovne alebo domácich cvikov. Vďaka príjemnej príchuti lesného ovocia a práškovej konzistencii, ktorá je jednoducho rozpustná vo vode, je konzumácia jednoduchá a možná napríklad aj na cestách.

Rybí kolagén SKINGLOW by ste jednoznačne mali užívať dlhodobo, aby ste sa z jeho pozitívnych účinkov mohli tešiť čo najdlhšie. Prvé pozitívne účinky sú zväčša badateľné po 3 mesiacoch užívania. Viac produktov pre zdravé vlasy, nechty a pokožku nájdete na www.beautyfy.sk.

Odporúčané produkty pre ženskú krásu