Tieto Vianoce podarujte krásu. Toto sú najlepšie darčekové balíčky pre ženu!

Vianoce sú tu čochvíľa a to si vyžaduje prípravy na sviatočný čas. Ruka v ruke s tým chodí aj nakupovanie darčekov, ktoré môže u niektorých spôsobiť poriadnu bolesť hlavy. Stavte tento rok na istotu a objavte dokonalé kombinácie produktov v darčekových balíčkoch na www.beautyfy.sk!

Azda najväčší dar, ktorý by každá zo žien prijala je zdravie a krása. Na našom eshope dbáme presne na tieto aspekty a preto každý z našich produktov bol vyvinutý s ohľadom na potreby ženy. Tieto produkty sme vložili do vianočných balení, aby sa krásne vynímali pod stromčekom a obdarovanej priniesli radosť.

Vianočné balíčky na úpravu vlasov

Chcete svojej milovanej zjednodušiť proces vyčarovania koruny krásy? Tak máme pre vás ten správny tip! Doprajte jej žehličku alebo Hot Brush pre rýchlu a efektívnu úpravu vlasov.

Magic Steaming Iron + Kefa na vlasy

Naparovacia žehlička Magic Steaming Iron nevysušuje vlasy, keďže narovnáva vlasy vysokotlakovou parou. Vďaka tomuto vráti vlasom vlhkosť a hydratuje ich. Je vhodný na vytváranie krásnych vĺn, pričom prináša rýchly a jednoduchý styling aj pre veľmi nepoddajné vlasy. Balíček dopĺňa špeciálna Tangle Angel Reborn Classic kefa, ktorá je dokonalým bojovníkom proti nepoddajným vlasom! Zauzlené a neupravené vlasy budú vďaka tejto dvojici minulosťou!

Hot Brush +Magic Bright vlasové sérum

Multifunkčná kefa Hot Brush na sušenie vlasov suší, žehlí a dodá objem. Kombinované štetiny nadvihnú vlasy, zatiaľ čo špeciálny oválny dizajn umožní dostať sa ku korienkom vlasov. Dokonalú starostlivosť o vlasy doplní sérum pre starostlivosť o končeky vlasov Magic Bright. Je to mimoriadne intenzívny, bezoplachový výživný a regeneračný krém, vďaka ktorému sú končeky vlasov jemné, ľahko sa rozčesávajú a sú krásne lesklé. Navyše omladzuje a podporuje spevnenie vlasových vlákien po celej ich dĺžke a tak sa obmedzí vypadávanie vlasov.

Magic Steaming Iron + 3x Biotin Bomb

Naparovacia žehlička v spojení s trojmesačnou kúrou pre zdravé vlasy Magic Hair Bomb sa postará o zdravé vlasy a pokožku. Biotin Bomb sa rýchlo vstrebáva, obsahuje vysokú dávku biotínu, zinku, kyseliny listovej, vitamínov A, B, C, E a D, inozitolu, jódu a cholínu. Cukríčky sú tvare medvedíka, v chuti lesného ovocia. Žehlička v spojení s Biotin Bomb medvedíkmi sú dokonalou kombináciou pre zdravú a krásnu korunu krásy!

Darčekový balíček pre krásnu pokožku a vlasy

Darovať zdravie je azda to najviac, čo môžeme urobiť. Dokonalé zdravie nikto nevie zaručiť, ale na trhu sa nachádzajú produkty, ktoré k nemu môžu dopomôcť.

2x Keratin Bomb + ponožky s vianočným motívom

Naše vlasy, ale aj nechty na nohách a rukách sa skladajú takmer výlučne z keratínu. Ten je potrebné občas doplniť. Dobrým pomocníkom sú napríklad cukríky s obsahom keratínu a kolagénu, ktoré posilnia a vyživujú vlasy. Konzumáciou Keratin Bomb sa stanú vlasy zdravšími a silnejšími. Balíček obsahuje dvojmesačnú zimnú kúru Keratin Bomb a doplnia aj ponožky s vianočným motívom.

3x Collagen Heaven + Hrnček

Približne 75 % našej pokožky tvorí kolagén a kolagén tvorí približne 30 % celkového obsahu bielkovín v našom tele, teda nemá v žiadnom prípade zanedbateľnú úlohu. Kolagén je možné aplikovať na pleť v podobe krémov a sér, jeho najúčinnejšia forma je však v podobe tabliet a výživových doplnkov, ktoré obsahujú kolagén. Collagen Heaven je veľmi komplexný prípravok s veľmi vysokým obsahom účinných látok. Kolagén tvorí hydrolyzovaný hovädzí kolagén, extrakt z acai berry a šípky aj kyselinu hyalurónovú. Takýto koktejl sa postará nie len krásnu pokožku ale aj silnú imunitu! Trojmesačné kúra je obohatená o vianočný hrnček.

3x Biotin Bomb + Kefa na vlasy

Táto kombinácia produktov je zárukou pre krásnu korunu krásy. Magic Hair Biotin bomb kúra na tri mesiace sa postará o zdravé vlasy. Biotínová bomba sa rýchlo vstrebáva, obsahuje vysokú dávku biotínu, zinku, kyseliny listovej, vitamínov A, B, C, E a D, inozitolu, jódu a cholínu. Cukríčky sú tvare medvedíkov s príchuťou lesného ovocia. Bonusom je kefa na vlasy Tangle Angel Reborn Classic, ktorá je dokonalým bojovníkom proti nepoddajným vlasom.

Zdravie a krása je záležitosťou, ktorá si vyžaduje pozornosť nie len počas Vianoc, ale počas celého roka. Svojej milovanej môžete dopriať aj veci, ktoré ani nestoja za peniaze a tými sú oddych, láska a čas pre seba 😊