Top tipy na vianočné darčeky pre ženy

Vianoce, čas pokoja a príjemných chvíľ strávených v kruhu najbližších, sú už za rohom a to si vyžaduje poriadne prípravy. Neoddeliteľnou súčasťou týchto sviatkov sú aj darčeky, pričom veľkú radosť v ľuďoch evokuje aj samotné nakupovanie a darovanie darčekov našim milovaným. Niekedy sa, však môžeme ocitnúť v slepej uličke a je pre nás náročné nájsť ten dokonalý darček pre milovanú osobu. Dovoľte, aby sme vám ušetrili čas, pozbierali sme pre vás naše overené tipy na vianočný darček pre manželku, dcéru, priateľku či kamarátku.

Azda najväčší dar, ktorý nám život môže dať je zdravie. Nevieme si ho síce kúpiť v obchode, ale vieme urobiť všetko preto, aby sme si ho hýčkali a uchovali čo najdlhšie. Zdravá pleť a vlasy sú zrkadlom zdravého tela a mysle. Na trhu sa nachádza niekoľko produktov, ktoré sú nie len užitočné ale aj atraktívne a potešia.

Starostlivosť o vlasy

Vlasy sú korunou krásy. Ich zachovanie si vyžaduje starostlivosť a hýčkanie. Sebe alebo svojim blízkym môžete dopriať chutné a účinné vitamíny v podobe gumených medvedíkov, ktoré sú plné vitamínov a vďaka extra dávke biotínu budú vlasy ešte zdravšie a lesklejšie! Obľúbení medvedíkovia sú počas Vianoc dostupní aj v darčekovom balení pre vašich blízkych! Efektívnou voľbou je aj kombinácia macíkov a Magic Hair Max kapsúl, ktoré sa postarajú o dvojitú dávku vitamínov. Vianočný balíček pre zdravé vlasy ešte nikdy nebol tak efektívny!

Ďalšou možnosťou je kompletná starostlivosť o vlasy v podobe vianočného balíka Magic Bright založeného na sile rastlinných kmeňových buniek. V unikátnom produktovom rade Magic Bright nájdete všetky produkty, ktoré pri umývaní vlasov potrebujete. Predstavujeme čistiaci a hydratačný šampón Magic Bright (250 ml), regeneračnú masku Magic Bright (250 ml) a vyživujúci a rozjasňujúci bezoplachový krém Magic Bright (150 ml).

Hlavné zložky Magic Bright poskytujú rastlinné kmeňové bunky extrahované zo šupky švajčiarskeho jablka (Malus Domestica). Rastlinné kmeňové bunky majú genetické faktory podobné ľudským dospelým kmeňovým bunkám, ktoré môžu ovplyvniť funkčnosť a vitalitu kmeňových buniek našej pokožky a vlasových folikulov. Toto unikátne zloženie zvyšuje elasticitu vlasov a posilňuje vlasové vlákna. spomaľuje starnutie vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu.

Starostlivosť o pleť

Ďalšiu kategóriou, ktorej je potrebné venovať pozornosť je pleť. V dôsledku nedostatočnej starostlivosti môže totiž nastať skoršie starnutie alebo pleť stratí svoju pružnosť a hydratáciu. Vďaka správnym doplnkom výživy môžete pomôcť svojej manželke či priateľke dosiahnuť dlhodobo zdravú a pružnú pleť. Zvnútra jednoznačne dopomôže telu kvalitný kolagén, ktorý obsahuje hydrolyzovaný hovädzí kolagén, ale aj hydrolyzovaný rybí kolagén. Pokožku osvieži aj Celullite killer, ktorý – obsahuje prírodné zložky (napr. kokosový olej, bambucké maslo, avokádový olej), spevňuje pokožku, príjemne vonia a dobre sa nanáša. Proste nebeská manna pre pokožku! Okrem iného obsahuje vianočné balenie aj sprchový gél značky Body shop, ktorý sa vyznačuje príjemnou vôňou a penivosťou.

Úprava vlasov

Zdravé a upravené vlasy sú dôležité v každodennom živote nie len počas výnimočných udalostí. Na trhu sa nachádza množstvo pomocníkov na úpravu vlasov, vďaka ktorým sa dá vyčarovať krásny účes aj počas ranných rituálov. Veľkým pomocníkom po umývaní vlasov je multifunkčná kefa na sušenie vlasov Magic Brush hair, ktorá suší, žehlí a dodá vlasom vytúžený objem.

Ak chcete vsadiť na overenú klasiku, tak jednoznačne nebude krokom vedľa naparovacia žehlička Magic Steaming Iron, ktorá nevysušuje vlasy, pretože počas používania narovnáva vlasy vysokotlakovou parou a tak im vráti vlhkosť a hydratuje ich. Obidva produkty na úpravu vlasov sú teraz dostupné ako vianočný kozmetický balíček pre ženu.

Ak ste ani naďalej nenašli produkt, ktorý by podľa vás polichotil vašej milovanej, tak jednoznačne navštívte www.beautyfy.sk, kde nájdete všetko pre ženskú krásu.